Víš, že tě miluju?

Estelle Maskame
169 Kč

Náhled

Načítání

o knize

Seznámit se s novou rodinou vlastního otce, kterého jste neviděli několik let, to nezní jako lákavé prázdniny v Kalifornii! Eden se potkává se třemi nevlastními bratry, z nichž ten nejstarší je černou ovcí rodiny a od začátku s ním naráží na komunikační problémy. Čím víc se jej snaží pochopit a najít k němu cestu, tím je jí jasnější, že k němu cítí mnohem víc. Tyler je ale složitá osobnost a jednoduché to s ním opravdu nebude.

*DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskameová má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.

Detail

Žánr
Nakladatelství
Série
Díl
1.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-253-3218-4
Rok vydání
2017
Počet stran
352
Formáty a ukázky

hodnocení a komentáře

21. 10. 2017 - Zuzana Malá

Komplexně tuto knihu nehodnotím tak zle, jak se může dle mé recenze zdát. Některé momenty v knize jsem si skutečně užila, byly roztomilé ažaž a skutečně vtipné a trefné. Bohužel na druhou stranu se zde našlo i pár otravných, nudných či tupých částí, které bych už po druhé rozhodně číst nechtěla. Takže jako celek to nebylo vůbec špatné. Je to čtivé, rozkošné a nabité energií a sluncem. Příběh je přesně dělaný pro poblázněné teenagery (pro mě už tak bohužel ne), kterým ho také doporučuji! Je to mix filmu Protivný sprostý holky a seriálu Superdrbna. http://malousesvetknih.blogspot.cz/2017/07/vis-ze-te-miluju-estelle-maskame.html

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás