Nebuďme kyselí, buďme zdraví

Hana Synková
75 Kč
Nebuďme kyselí, buďme zdraví
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-904-7508-3
Rok vydání
2012
Počet stran
123
Formáty a ukázky

o knize

Autorka ve své knize hledá a nachází souvislosti mezi nemocemi a překyselením organismu, které si bohužel způsobujeme nejen nevhodnou stravou, ale i stresem, v němž žijeme a negativními emocemi, které nejsme schopni vhodným způsobem zpracovat.
Kniha je psaná velmi čtivou formou a poskytuje vhled do problému i laikům, kteří se dosud s tímto velmi důležitým tématem nesetkali. Dozvíme se, které nemoci jsou způsobeny překyselením, a autorka nás také seznámí s různými dostupnými metodami odkyselení.
Pozornost je věnovaná i stravě a poměru kyselosti a zásaditosti v ní. Měli bychom přijímat převážně zásaditou potravu, nejlépe v procentuálním poměru 80:20.  Bohužel je tomu jinak – někteří lidé přijímají až 90 % kyselinotvorné stravy.  Důležité je ovšem nejen to, CO jíme, ale i JAK jíme…
Kniha je příjemným a důležitým průvodcem pro každého, kdo se rozhodne vědomě a informovaně udělat něco pro své zdraví.
Autorka sama prošla složitým obdobím, kdy řešila své zdravotní problémy, změnila životní styl
i přístup k životu. Vyléčila se a dnes srší energií … V knize předává své osobní zkušenosti z procesu léčení všem, kdo o to mají zájem.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily